Dofinansowanie na modernizację Stadionu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szanowni Państwo,
pragnę podzielić się bardzo dobrą wiadomością. W dniu 20 stycznia została podpisana umowa, dzięki której Gmina Miasta Gostynina otrzymała dofinansowanie w kwocie 2 500 000,00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na zadanie inwestycyjne w ramach Programu SPORTOWA POLSKA – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2019.

Długo wyczekiwane zadanie pod nazwą „Modernizacja MOSiR w Gostyninie poprzez budowę treningowego boiska piłkarskiego oraz zaplecza sanitarno–szatniowego” przechodzi do realizacji. Pierwszy etap inwestycji to wybór wykonawcy, który zrealizuje budowę zaplecza socjalno-sanitarnego oraz boiska treningowego wraz z dojściami, dojazdami, niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym instalacją oświetleniową, wodno-kanalizacyjną realizowaną w miejscu rozbiórek istniejących budynków gospodarczych i kortów tenisowych.

Bardzo się cieszę, że za kilkanaście miesięcy będziemy mieli nowoczesny stadion, który mam nadzieję spełni oczekiwania korzystających z niego zawodników i mieszkańców.

Modernizacja stadionu będzie trwała do końca 2021 roku, a łączny koszt to 5 837 134,00zł.

Paweł Kalinowski
Burmistrz Miasta Gostynina

Stadion - Dofinansowanie

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-31
Data publikacji:2021-01-31
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:292