PŁYWACKIE MIKOŁAJKI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

7 grudnia 2021

Z PRZESTRZEGANIEM NOWYCH RESTRYKCJI  ZWIĄZANYCH Z PANDEMIĄ OBOWIĄZUJĄCYCH  OD 01.12.2021r.

MŁODZI PŁYWACY RYWALIZOWALI W  MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH .

 

KOMUNIKAT

V MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR DYREKTORA

ALIOR BANKU GOSTYNIN

DNIA 06.12.2019r. (poniedziałek) od godz.15.00

W poniedziałek, 6 grudnia br. na Pływalni Miejskiej w Gostyninie rozegrano

V Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Alior Banku Placówka Gostynin.

W zawodach wystartowało 90 zawodniczek/ków.

Za zwycięstwo w poszczególnych kategoriach wiekowych uczestnicy otrzymali

puchar, za miejsca I-III medale.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodkie upominki, ufundowane

przez sponsora zawodów.

Medale i dyplomy wręczali zwycięzcom Burmistrz p.Paweł Kalinowski,

Dyrektor MOSiR-u p.Wiesław Adamski oraz Dyrektor gostynińskiej Placówki Alior Banku

p.Monika Górska.

Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI:

rocznik 2014 i młodsi 

25 m dziewczęta

I miejsce - Maja Rosiak (SwimGost) czas: 38:50

II miejsce - Alicja Nowogórska ( SwimGost) czas: 39:91
III miejsce - Lila Modzelewska (UKS Delfinek Kutno) czas: 50:54
IV miejsce - Antonina Kečina (UKS Delfinek Kutno) czas: 50:85

rocznik 2013; 25 m dziewczęta
I miejsce - Zosia Oleksik (UKS Delfinek Kutno) czas: 27:14
II miejsce - Maria Zyznowska (Pływak Płock) czas: 33:91
III miejsce - Amelia Głowacka (SwimGost) czas: 36:47

25 m chłopcy
I miejsce - Aleksander Stanek (Pływak Płock) czas: 21:20
II miejsce - Oskar Pietrzak (Pływak Płock) czas: 22:12
III miejsce - Jan Augustyniak (SwimGost) czas: 25:39
IV miejsce - Marcel Sarzała (SwimGost) czas: 27:85
V miejsce - Mikołaj Lewandowski (SwimGost) czas: 29:92
VI miejsce - Michał Mularczyk (SwimGost) czas: 31:21
VII miejsce - Mateusz Trojanowski (SP3 Gostynin) czas: 38:84

rocznik 2012 25 m dziewczęta
I miejsce - Zuzanna Żydowo (UKS Delfinek Kutno) czas: 17:81
II miejsce - Weronika Walczak (UKS Delfinek Kutno) czas: 19:04
III miejsce - Zuzanna Krzemińska (Pływak Płock) czas: 19:16
IV miejsce - Milena Michalak (UKS Delfinek Kutno) czas: 21:29
V miejsce - Gabriela Walczak (UKS Delfinek Kutno) czas: 23:98
VI miejsce - Berenika Rek (Pływak Płock) czas: 24:37
VII miejsce - Agata Kotwasińska (SwimGost) czas: 25:06
VIII miejsce - Alicja Jaskuła (UKS Delfinek Kutno) czas: 25:75
IX miejsce - Amelia Kieszkowska (UKS Delfinek Kutno) czas: 26:43
X miejsce - Zuza Modzelewska (UKS Delfinek Kutno) czas: 28:01

25 m chłopcy
I miejsce - Kacper Kubiak (UKS Delfinek Kutno) czas: 19:26
II miejsce - Oliwer Wesołowski (SwimGost) czas: 21:74
III miejsce - Igor Pewniak (SwimGost) czas: 22:04
IV miejsce - Szymon Lewandowski (SwimGost) czas: 22:62
V miejsce - Antoni Zawadzki (Pływak Płock) czas: 23:67
VI miejsce - Adam Bernaciak (SP3 Gostynin) czas: 24:94
VII miejsce - Szymon Jachowicz (SwimGost) czas: 26:42
VIII miejsce - Piotr Tworus (SP3 Gostynin) czas: 28:15
IX miejsce - Miłosz Konieczny (Pływak Płock) czas: 29:46

rocznik 2011 25 m dziewczęta
I miejsce - Zuzanna Kijek (SwimGost) czas: 17:84
II miejsce - Amelia Stachoń (Pływak Płock) czas: 17:99
III miejsce - Katarzyna Bojanowska (Pływak Płock) czas: 20:36
IV miejsce - Iga Suwała (SwimGost) czas: 20:80
V miejsce - Lena Stańczak (SwimGost) czas: 22:05
VI miejsce - Zuzanna Kaczor (SP5 Gostynin) czas: 26:80
VII miejsce - Nela Brzezińska (UKS Delfinek Kutno) czas: 27:49

25 m chłopcy
I miejsce - Jakub Suwała (SwimGost) czas: 17:66
II miejsce - Jakub Przybylski (UKS Delfinek Kutno) czas: 17:91
III miejsce - Borys Borkowski (SwimGost) czas: 18:50
IV miejsce ex aequo - Bruno Ćwikliński (UKS Delfinek Kutno) czas 18:98

                                   Adam Krupski (SwimGost) czas: 18:98
VI miejsce - Grzegorz Motylewski (Pływak Płock) czas: 24:35
VII miejsce - Wiktor Przybylski (SP5 Gostynin) czas: 24:70
VIII miejsce - Błażej Więckowski (SP5 Gostynin) czas: 25:77
IX miejsce - Adam Twardowski (SP Lucień) czas: 41:18
X miejsce - Jan Redełkiewicz (SP5 Gostynin) czas: 45:12

rocznik 2010 25 m dziewczęta
I miejsce - Hanna Modzelewska (UKS Delfinek Kutno) czas: 17:80;
II miejsce - Patrycja Wypych (SwimGost) czas: 19:81
III miejsce - Blanka Waśkiewicz (Pływak Płock) czas: 21:56
IV miejsce - Michalina Urbańska (UKS Delfinek Kutno) czas: 23:03
V miejsce - Maja Wybrańska (UKS Delfinek Kutno) czas: 24:42

25 m chłopcy
I miejsce - Michał Marciniak (Pływak Płock) czas: 15:32
II miejsce - Adam Zdziarski (Pływak Płock) czas: 18:19
III miejsce - Jan Szmydt (SP1 Gostynin) czas: 18:80
IV miejsce - Mikołaj Rynkiewicz (Pływak Płock) czas: 19:09
V miejsce - Kacper Jankowski (Pływak Płock) czas: 19:93
VI miejsce - Jakub Rędzikowski (SwimGost) czas: 22:36
VII miejsce - Adam Piętka (SP5 Gostynin) czas: 22:50

rocznik 2009 50 m dziewczęta
I miejsce - Amelia Kukuła (Pływak Płock) czas: 38:30
II miejsce - Amelia Sobiecka (UKS Delfinek Kutno) czas: 39:03
III miejsce - Julia Mikołajczyk (SwimGost) czas: 41:70

50 m chłopcy
I miejsce - Miłosz Fafiński (SwimGost) czas: 33:88
II miejsce - Łukasz Suwała (SwimGost) czas: 43:31
III miejsce - Szymon Kaźmierski (SP3 Gostynin) czas: 1:13:43

rocznik 2008 50 m dziewczęta
I miejsce - Aleksandra Michalska (UKS Delfinek Kutno) czas: 31:86
II miejsce - Barbara Osiecka (Pływak Płock) czas: 34:97
III miejsce - Maja Pirowska (UKS Delfinek Kutno) czas: 38:26

50 m; chłopcy
I miejsce - Adam Mazurek (UKS Delfinek Kutno) czas: 31:01
II miejsce - Jakub Osowski (UKS Delfinek Kutno) czas: 40:20
III miejsce - Szymon Markus (SwimGost) czas: 44:15
IV miejsce - Bartłomiej Fajkowski (SP2 Żychlin) czas: 45:91

rocznik 2007 50 m dziewczęta
I miejsce - Natalia Ratajczyk (UKS Delfinek Kutno) czas: 49:66

50 m chłopcy
I miejsce - Piotr Kubiak (UKS Delfinek Kutno) czas: 31:08
II miejsce - Paweł Smolczewski (Pływak Płock) czas: 33:31
III miejsce - Adam Korpuliński (Pływak Płock) czas: 33:84
IV miejsce - Dawid Fafiński (Gostynin) czas: 33:91
V miejsce - Jakub Wieczorkowski (Pływak Płock) czas: 34:51

open (rocznik 2006 i starsze/si) kobiety 50 m
I miejsce - Agata Kujawa (Gostynin/UKSW Warszawa) czas: 34:11
II miejsce - Amelia Biziewska (Pływak Płock) czas: 39:21
III miejsce - Nela Boratowska (LO Gostynin) czas: 40:06

mężczyźni; 100 m
I miejsce - Filip Guzowski (Pływak Płock) czas: 1:07:06
II miejsce - Jan Wesołowski (Gorzewo) czas: 1:10:56
III miejsce - Karol Kukliński (Pływak Płock) czas: 1:11:84
IV miejsce - Maciej Jakubowski (Pływak Płock) czas: 1:17:48
V miejsce - Maciej Wiśniewski (Gostynin) czas: 1:21:82
VI miejsce - Maciej Modzelewski (Łowicz) czas: 1:35:18

Wszyscy uczestnicy potwierdzili swój udział w VI Mikołajkowych Zawodach Pływackich

o Puchar Dyrektora Placówki Alior Banku w Gostyninie, na które już dziś zapraszamy.

 



 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-12-07
Data publikacji:2021-12-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Wiesław Adamski
Liczba odwiedzin:202