KROJCZYN ZWYCIĘSKI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

29 listopada 2021

Siatkarze  Borówki Krojczyn zdobyli Puchar Burmistrza, zwyciężając w Otwartych Mistrzostwach Gostynina w Siatkówce Mężczyzn.

 W finale pokonali drużynę Przyjemniaczki, trzecie miejsce dla zawodników Gostynin Team.

 

 

 

W hali sportowej MOSiR  27.11.21r./sobota/ rozegrany został turniej siatkówki mężczyzn

o Puchar Burmistrza Miasta Gostynina.

Uczestniczące w rozgrywkach drużyny w wyniku losowania podzielono

na dwie grupy eliminacyjne.

Wyniki spotkań Gr.”A”

Volley Team Junior – Lider Szczawin 2:0 /25:20;25:19/

Borówka Krojczyn – Gostynin Team 2:0 /28:26;25:22/

Volley Team Junior – Gostynin Team 0:2 /18:25;14:25/

Borówka Krojczyn – Volley Team Junior 2:0 /25:10;25:18/

Gostynin Team– Lider Szczawin 2:0 /25:21;25:16/

Borówka Krojczyn – Lider Szczawin 2:0 /25:23;25:9/

Kolejność Gr.”A”

1. Borówka Krojczyn 

2. Gostynin Team

3. Volley Team Junior Żychlin

4. Lider Szczawin

Wyniki spotkań Gr.”B”

Przyjemniaczki – Mazovia Gostynin 2:0 /25:11;25:18/

Przyjemniaczki- Drink Team Bończa 2:0 /25:18;25:18/

Drink Team Bończa -Mazovia Gostynin 2:0 /25:14;25:22/

Kolejność Gr.”B”

1. Przyjemniaczki 

 2. Drink Team Bończa             

 3. Mazovia Gostynin

Drużyny z m-ca 3B /3A i 4A w grupach zajęły m-ca V-VII w Turnieju.

o m-ce III – IV /2A-2 B/ :     

Gostynin Team – Drink Team Bończa 2:0 /25:17;25:17/

FINAŁ /1A-1B/:                           

  Borówka Krojczyn – Przyjemniaczki 2:0 /27:25;25:19/   

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA DRUŻYN:

1.BORÓWKA KROJCZYN                                                                                                                                                                                2. PRZYJEMNIACZKI                                                                                                                                                                                      3. GOSTYNIN TEAM                                                                                                                                                                                        4. DRINK TEAM BOŃCZA                                                                                                                                                                             5-7 VOLLEY TEAM JUNIOR; LIDER SZCZAWIN; MAZOVIA GOSTYNIN 

Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały puchary.

.Za miejsca I-III pamiątkowe medale.                                                           

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:                                                                                                                                                      Przemysław Migdalski –Borówka Krojczyn                                                                                                                                                    Dominik Wieczyrski – Borówka Krojczyn                                                                                                                                                      Patryk Szulecki – Przyjemniaczki                                                                                                                                                                    Amadeusz Kopeć – Przyjemniaczki                                                                                                                                                              Piotr Pośpieszyński – Gostynin Team                                                                                                                                                            Bartłomiej Olejniczak – Drink Team Bończa



 

  

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-11-29
Data publikacji:2021-11-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Wiesław Adamski
Liczba odwiedzin:24